Презентація книжки “На їхніх маленьких плечах…” Любові Загоровської у Києві

13 лютого, вперше в Києві, у Національному музеї літератури України відбулася презентація збірки оповідань Любові Загоровської «На їхніх маленьких плечах…». Презентували видання авторка – Любов Загоровська, а також волонтерка, народний депутат України, авторка передмови Оксана Білозір і директор Національного видавництва дитячої літератури «Веселка» Олексій Бондаренко.

Оксана Білозір зазначила, що збірка оповідань Л. Загоровської належать до тих творів, що справляють незабутнє враження, змушують плакати і сміятися, вірити і надіятися.

Презентація книжки пройшла у теплій, камерній атмосфері друзів, колег і шанувальників творчості Любові Загоровської. Після закінчення заходу, Оксана Білозір, Любов Загоровська та головний редактор Ірина Бойко підписали книжки на згадку усім бажаючим.


Привітання від видавництва.

За словами Оксани Білозір, дитячі малюнки, які вона всюди зустрічала в бліндажах наших воїнів на передовій, наче саме ті, що створили герої Любиних оповідань.

Своїми враженнями від побаченого і почутого на презентації ділиться народна артистка України Тетяна Цимбал.

Від Національного музею літератури України привітала всіх заступниця генерального директора музею Сеннікова Раїса Павлівна.

Leave a Reply

*