Підтримка соціального проекту “Світлиця”

Cоціальний центр імені Івана Павла ІІ від Caritas-Spes вже кілька років реалізує в Києві низку гуманітарних програм, що допомагають самотнім людям з обмеженими фізичними можливостями, малозабезпеченим й багатодітним сім’ям. Один з цікавих напрямків роботи Центру – проект для дітей «Світлиця». Тут для юних відвідувачів проводять заняття, різноманітні майстер-класи, ігри та психологічні тренінги.

А 11 листопада до дітей завітала «Веселка». Головний редактор Національного видавництва дитячої літератури Ірина Бойко розповіла дівчаткам і хлопчикам та їхнім батькам багато цікавого про День української мови і писемності. Про те, скільки існує в світі мов, як мови народжуються і вмирають, як розвиваються. Який це скарб – рідна мова, як її слід берегти й любити. Про видатного українського вченого Агатангела Кримського та ін…  Також пані Головний редактор вручила Центру веселчанський подарунок – барвисті казки для найменших, збірки оповідань та повістей для старших читачів.

Сестра Тереза, що опікується проектом «Світлиця», зауважила, що й сама в дитинстві мала книжки «Веселки», і передала колективу видавництва зворушливу подяку від своїх підопічних.

Leave a Reply

*