Нове видання збірки “Японські народні казки”

Вийшло друком нове видання збірки «Японські народні казки» із серії «Казки народів світу».

Презентація книги відбулася 13 грудня в Національному музеї Тараса Шевченка.

Це друге видання збірки, що вперше побачила світ у 1986 році.

Зміст та художнє оформлення книжки у порівнянні з першим виданням збережено практично без змін. Проте новий наклад виконано з використанням сучасних матеріалів та новітніх технологій друку, що робить збірку більш яскравою й привабливою для дитячої аудиторії.

Як зазначають у видавництві, у «Японських народних казках» 2017 року читач нарешті зможе у первозданному вигляді побачити ілюстрації Олени Михайлової-Родіної. Адже тридцять років тому рівень поліграфії не дозволяв такого.

«Серія «Казки народів світу» незмінно користується популярністю, читачі просять як продовжити серію новими назвами, так і знову видати найулюбленіші. До таких відноситься й збірка японських казок. Тому ми не можемо відмовити собі у її перевиданні в новій поліграфічній якості,» – говорить директор НВДЛ «Веселка» Олексій Бондаренко.

Пан Бондаренко наголосив також, що японська література користується високим попитом серед українців. Переконливим аргументом є успіх поезій Басьо, що 2016 року вперше вийшли українською мовою у видавництва «Веселка».

«Ми терміново мали шукати можливість для друку додаткового накладу поезій Басьо. Таким великим був попит читачів,» – зазначає Олексій Бондаренко: «Звання Найкращої книги року на Львівському Форумі Видавців доповнило читацьке визнання авторитетною оцінкою експертів».

«Веселка» завдячує допомозі у перевиданні «Японських  народних казок» Японській фундації (Japan Foundation) та Посольству Японії в Україні, що відгукнулись на пропозицію Національно видавництва дитячої літератури та фінансово уможливили вихід книги з улюбленої серії українців.

Підчас презентації проводитиметься виставка оригіналів ілюстрацій, використаних у збірці, художниці Олени Михайлової-Родіної, а також виступ дитячого хору “Щедрик” з українськими та японськими піснями.

Leave a Reply

*