Квітневі зустрічі “Веселки” з читачами

Щедрим на спілкуванням з читачами виявився у «Веселки» квітень 2017 року.

1 квітня в Київському Національному Музеї Літератури відбулась зустріч школярів з поетом Анатолієм Качаном. Авторське виконання дотепних і веселих віршів з нової збірки «За нашим садом грає море» надало всім присутнім справжнього святкового настрою у Міжнародний день сміху. А найактивніші учасники отримали від директора НВДЛ «Веселка» книжки у подарунок.

 

 

 

 

 

 

 

Трохи раніше, 24 березня, у столичній гімназії №32 «Успіх» відбулась презентація збірки «Музичні казки» авторки Ніни Найдич. Захід проходив у рамках уроку позакласного читання. Адже твори цієї письменниці із захопленням читають учні перших та других класів. Ніна Митрофанівна буквально зачарувала дітей своєю казкою «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія». Вона ж бо не лише талановита авторка, а й викладач музики. Саме тому «Василь Тимофійович – не такий собі пересічний кіт, а дуже розумний і музично обдарований». Презентація «Музичних казок» не могла обійтись без музичного супроводу. Так, одна з учениць Ніни Найдич виконала на фортепіано три чарівні композиції, звуки яких, ніби хвилі, підхопили слухачів і занурили у казкові світи.

 

 

 

 

 

 

 

11 квітня до нашого видавництва завітали юні гості з гуртків “Книги – власноруч” та “Декоративна графіка” Київського палацу дітей та юнацтва, що захоплюються книжками. Працівники «Веселки» із задоволенням розповіли дітям про те, як створюються книжки, які фахівці працюють над тим, щоб українське художнє слово потрапляло до маленьких читачів у вигляді яскравих захопливих видань. Ми щиро сподіваємось, що ці знання навчать представників нового покоління цінувати книжки, берегти їх; щоб згодом, вже дорослими, вони із ніжністю гортали улюблені сторінки разом із власними дітьми.

26 квітня видавництво організувало зустріч поетеси Галини Кирпи з учнями ліцею №79 м. Києва. Годі й говорити, що вірші зі збірки «Ну й гарно все придумав Бог» у авторському виконанні зворушили дитячу аудиторію, сколихнули чисті дитячі почуття натхненним словом доброти й любові до ближніх. Поетична творчість Галини Кирпи присвячена духовному вихованню юних українців. А ми у «Веселці» в свою чергу  переконані, що в шаленому темпі нашого техногенного повсякдення увага до розвитку у дітей таких духовних рис як співчуття і доброзичливість є вкрай важливими.

Leave a Reply

*