500 книжок для тих, хто захищає мир

«Веселка» взяла участь у Родинному фестивалі миру ветеранів АТО, що двадцять сьомого травня 2017 року проходив у столичному ВДНГ. Національне Видавництво Дитячої Літератури надало призовий фонд для заходів фестивалю – 500 веселчанських книжок.

Мета фестивалю надважлива: допомогти всім учасникам АТО та їх родинам повернутися до мирного життя. Тут зібрались демобілізовані учасники бойових дій, воїни-добровольці, волонтери і всі, хто побажав висловити подяку нашим захисникам і поклонитися сім’ям загиблих Героїв.

Серед заходів фестивалю – консультації кваліфікованих юристів, психологів, реабілітологів, виступи українських музикантів, фотовиставка та ярмарок вакансій. А також –  різноманітні майстер-класи, арт-терапії, розваги та конкурси для дітей, велоквест, флешмоб по складанню мапи України.
Дякуємо організаторам за запрошення.

Ми пишаємося нашими воїнами і закликаємо всіх: попре щоденні клопоти й негаразди завжди пам’ятати, завдяки кому ми вільно ходимо рідними вулицями, бачимо сонце, чуємо дитячий сміх та говоримо своєю мовою. Зустрічаймось з нашими героями! Даруймо їм наше душевне тепло і щиру вдячність!

Leave a Reply

*